Zarząd NZS SGH

Zarząd Organizacji Uczelnianej Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Kadencja 2020/21:

Konrad

Konrad Bochniarz

Przewodniczący

konrad.bochniarzi@nzs.org.pl

519 743 415

Jola

Jolanta Szulborska

Sekretarz

jolanta.szulborska1@nzs.org.pl

507 530 764

 

Kamil

Kamil Nowogródzki

Wiceprzewodniczący
ds. Promocji

kamil.nowogrodzki@nzs.org.pl

512 625 220

 

Robert

Robert Tomaszewski

Wiceprzewodniczący
ds. Finansów

robert.tomaszewski@nzs.org.pl

788 934 681

 

Kacper

Kacper Jasiński

Wiceprzewodniczący
ds. HR

kacper.jasinski@nzs.org.pl

570 766 571

 

rpt

Agnieszka Żebrowska

Wiceprzewodnicząca
ds. Projektów

agnieszka.zebrowska@nzs.org.pl

782 441 090

 

Magda

Magdalena Grzywacz

Wiceprzewodnicząca
ds. Partnerów

magdalena.grzywacz@nzs.org.pl

781 399 425

 

Komisja Rewizyjna Organizacji Uczelnianej Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Kadencja 2020/21:

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Rewizyjnej

Aleksandra Wirth

aleksandra.wirth@nzs.org.pl

531 256 365

 

Członek Komisji Rewizyjnej

Katarzyna Rożek

katarzyna.rozek@nzs.org.pl

885 798 600

 

Członek Komisji Rewizyjnej

Wiktor Zowczak

wiktor.zowczak@nzs.org.pl

788 702 235

 

 

_6105212

Członek Komisji Rewizyjnej

Gabriela Brzozowska

gabriela.brzozowska@nzs.org.pl

603 712 286