Tydzień Uśmiechu

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt NZS SGH organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Jest jedną z największych studenckich akcji charytatywnych w murach naszej uczelni.

Coroczną misją TU jest niesienie materialnego wsparcia potrzebującym dzieciom z Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci poprzez organizacje kiermaszu świątecznego na Auli Spadochronowej. Studenci, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani mogą na nim zakupić w atrakcyjnych cenach między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety, vouchery do restauracji i kawiarni, a także na zabiegi kosmetyczne, książki, płyty, bizuterię, kursy na warsztaty kulinarne oraz wiele, wiele innych wspaniałych prezentów świątecznych dla siebie i swoich bliskich. Całkowity dochód ze sprzedaży na kiermaszu zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji. 

W tym roku chcemy także zorganizować akcję zbierania kartek świątecznych dla dzieci z domu dziecka czy osób starszych w ośrodkach opieki. Święta to wspaniały czas, aby pomyśleć o tych, którzy nie mają wieku bliskich i sprawić im miłą niespodziankę.

Sprawmy wspólnie, żeby ta edycja była najlepszą edycją w historii naszego projektu!
Zapraszamy w dniach 10-15 grudnia na Aulę Spadochronową. Podarujcie uśmiech w te święta!

Znajdź Tydzień Uśmiechu na

Koordynatorka Ania Kilen

anna.kilen@nzs.org.pl