Tydzień Uśmiechu

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt NZS SGH organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Jest jedną z największych studenckich akcji charytatywnych w murach naszej uczelni.

Tegoroczną główną misją jest niesienie materialnego wsparcia potrzebującym dzieciom z Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. W tym roku już po raz XXI organizowany jest kiermasz produktów oraz voucherów otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach.

Studenci, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić w atrakcyjnych cenach między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety, vouchery do restauracji i kawiarni, a także na zabiegi kosmetyczne, książki, kursy na warsztaty kulinarne oraz wiele, wiele innych. Całkowity dochód ze sprzedaży na kiermaszu zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci – zakupione zostaną akcesoria medyczne oraz upominki dla podopiecznych hospicjum.

Od tego roku rusza także zbiórka rzeczy dla dzieci z domów dziecka, którą organizujemy we współpracy z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka – w trakcie finału projektu będzie można przynieść książki, zabawki oraz inne produkty, które są w dobrym stanie, a którymi chcemy się podzielić z tymi, którzy mają o wiele mniej niż my! Oprócz tego w tygodniu finałowym trwa Zakręcona Akcja – zbieramy nakrętki, które zostaną przekazane firmie recyklingowej. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na rzecz naszej tegorocznej akcji charytatywnej. Celem akcji jest niesienie pomocy i radości tym, którzy tego potrzebują. Pomagając hospicjum pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom cieszyć się życiem w otoczeniu najbliższych.

Sprawmy wspólnie, żeby ta edycja była najlepszą edycją w historii naszego projektu! Zapraszamy serdecznie, moc atrakcji i uśmiechu gwarantowana!I

Znajdź Tydzień Uśmiechu na

Koordynatorka Marta Pawlak

marta.pawlak@nzs.org.pl