Borsuki

Borsuki to flagowy wyjazd integracyjny NZS-iaków. Na początku każdego semestru wyruszamy na cały weekend do jednej z podwarszawskich miejscowości, by przeżyć kilkadziesiąt godzin hucznej i aktywnej zabawy w doborowym towarzystwie, a przy okazji lepiej się poznać.

To świetna okazja zarówno dla Sympatyków, jak i nowych ludzi w NZS-ie do poznania Organizacji nieco bliżej, a w szczególności tych najaktywniejszych, którzy prężnie w niej działają – bo na pewno na Borsukach będą. To także weekend pełen rozrywki – obowiązkowym punktem programu są gry terenowe, ognisko oraz imprezy tematyczne.

Ale po kolei, wszak wszystko zaczyna się jeszcze w autokarze. I po niedzielnym powrocie bynajmniej tam się nie kończy. Zainteresowany?

To świetna okazja zarówno dla sympatyków, jak i nowych ludzi w NZSie do poznania organizacji nieco bliżej, a w szczególności tych najaktywniejszych, którzy prężnie w niej działają – bo na pewno na Borsukach będą. To także weekend pełen rozrywki – obowiązkowym punktem programu są gry terenowe, ognisko oraz imprezy tematyczne.

Ale po kolei, wszak wszystko zaczyna się jeszcze w autokarze. I po niedzielnym powrocie bynajmniej tam się nie kończy. Zainteresowany?

Termin kolejnych borsuków podamy juz wkrótce. Jeśli myślisz nad działalnością w NZS-ie albo już wiesz, że chcesz jechać i spędzić totalnie szalony weekend jeszcze przed kolokwiami i sesją, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem tegorocznego wyjazdu!

Organizator

Natalia Szuster

natalia.szuster@nzs.org.pl

791 332 696