Finał WOŚP z NZS SGH

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest wydarzeniem niepowtarzalnym i unikatowym w skali całego świata i od wielu lat łączy Polaków w jednym, szczytnym celu – bezinteresownej pomocy potrzebującym. Chcąc promować i wspomagać tę szlachetną ideę uznaliśmy, że nie może zabraknąć Orkiestry na naszej uczelni.

W związku z tym, z dumą podejmujemy się organizacji kolejnych edycji zbiórki w Szkole Głównej Handlowej. Chcieliśmy, by w tym roku studenci i odwiedzający naszą Alma Mater również dołożyli cegiełkę do tej olbrzymiej puli funduszy. Tegoroczny finał odbędzie się 28 stycznia 2024 r.

Dzięki Sztabowi WOŚP Warszawa podczas kolejnych edycji Finału rok w rok ponad 40 wolontariuszy zbiera pieniądze na rzecz Fundacji WOŚP na terenie Warszawy. Wspierając kwotą ponad 40.000zł tę szlachetną akcję. 

Podczas Finału na Auli Spadochronowej w Gmachu Głównym SGH na wszystkich dobroczyńców przez cały dzień będzie czekała moc atrakcji, w postaci wydarzeń kulturalno-artystycznych, warsztatów i cudownych puchatych alpak. Celem WOŚP jest także promowanie zdrowego stylu życia oraz profilaktyka, która jest ważna każdego dnia.

Zapraszamy na kolejną edycję!

Znajdź Finał WOŚP z NZS SGH na

Koordynator Krzysztof Pienta

krzysztof.pienta@nzs.org.pl