Finał WOŚP z NZS SGH

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest wydarzeniem niepowtarzalnym i unikatowym w skali całego świata i od 28 lat łączy Polaków w jednym, szczytnym celu- bezinteresownej pomocy potrzebującym. Chcąc promować i wspomagać tę szlachetną ideę uznaliśmy, że nie może zabraknąć Orkiestry na naszej uczelni.

W związku z tym, z dumą podjęliśmy się zadania organizacji pierwszej zbiórki w Szkole Głównej Handlowej. Chcieliśmy, by w tym roku studenci i odwiedzający naszą Alma  Mater również dołożyli cegiełkę do tej olbrzymiej puli funduszy. Tegoroczne wydarzenie odbyło się 14 stycznia 2018 r.

Dzięki Sztabowi WOŚP Warszawa podczas 26. Finału ponad 40 wolontariuszy zbierało pieniądze na rzecz Fundacji WOŚP na terenie Warszawy. Łącznie uzbieraliśmy 40.026,08 zł.

Celem, na który zastaną przeznaczone pieniądze zebrane podczas finału jest wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Podczas Finału na Auli Spadochronowej w Gmachu Głównym SGH na wszystkich dobroczyńców przez cały dzień czekała moc atrakcji, w postaci wydarzeń kulturalno-artystycznych i warsztatów. Celem WOŚP jest także promowanie zdrowego stylu życia oraz profilaktyka, więc mogliście liczyć na profesjonalne kursy pierwszej pomocy.

Zapraszamy za rok!

Znajdź Finał WOŚP z NZS SGH na

Koordynatorka Patrycja Dudek

patrycja.dudek2@nzs.org.pl