Animal Day

Animal Day to inicjatywa charytatywna, powstała z miłości do zwierząt. Naszym zamiarem jest uwrażliwienie młodych osób na los i potrzeby zwierząt oraz poprawienie ich warunków życia. 

Główne cele projektu: Poprawienie dobrostanu zwierząt w schroniskach. 22 kwietnia przeprowadzamy na Auli Spadochronowej kiermasz ciast i zbiórkę potrzebnych artykułów, aby wspomóc schronisko “Azyl Pod Psim Aniołem”. 

Nasza inicjatywa nie kończy się na zbiórce darów dla schronisk – pragniemy również wesprzeć je poprzez wolontariat, w ramach którego uczestnicy będą wyprowadzać zwierzęta na spacer i się nimi zajmować. To nie tylko szansa na zapewnienie czworonogom aktywności fizycznej, ale również na znalezienie im nowych domów. Projekt ten ma na celu również edukować oraz szerzyć empatię wobec zwierząt poprzez tematyczne wyjścia dla studentów oraz informacyjne posty na naszych social mediach. Pragniemy zwrócić uwagę na tematy związane z odpowiedzialną opieką nad zwierzętami, rolą wolontariatu oraz budowaniem świadomości na temat ich dobrostanu. 

Dołączcie do Animal Day, aby razem tworzyć różnicę w życiu zwierząt. Każda pomoc się liczy – wspólnie możemy sprawić, że będzie to wyjątkowy czas dla naszych futrzastych przyjaciół!

Znajdź Animal Day na:

Koordynatorka Magdalena Bartnicka

magdalena.bartnicka@nzs.org.pl