Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

Jesteś studentem i interesujesz się fotografią? Z myślą o Tobie NZS organizuje już XXI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Spróbuj swoich sił biorąc udział w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń fotograficznych skierowanych do studentów wszystkich uczelni w kraju!

Nieważne, czy jesteś zapalonym fotografem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z robieniem zdjęć – nasz Konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Dla nas liczy się pasja, talent i nietypowe spojrzenie na świat. W tegorocznej edycji motywem przewodnim było światło.

Konkursowi towarzyszy cykl warsztatów fotograficznych. Są to praktyczne zajęcia, prelekcje i wykłady poświęcone fotografii prowadzone przez znanych fotografów. Wypatrujcie ich na uczelniach w największych ośrodkach akademickich w kraju!

A może chciałbyś pomóc w organizacji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej?

Jest to wspaniała okazja do rozwijania własnych talentów organizatorskich, artystycznych oraz szansa na poznanie rynku mediów i nie tylko! Przed Tobą pojawi się także możliwość nawiązania kontaktów zarówno ze sponsorami i innymi partnerami biznesowymi Konkursu, jak również ze znanymi mistrzami w dziedzinie fotografii. Poza tym, działając w naszym projekcie uzyskasz również profesjonalny wpis do CV. Jednak przede wszystkim będzie to dla Ciebie świetna zabawa, działanie w zgranym zespole, wspólne imprezy, a także – kto wie – być może przyjaźnie na całe życie? Nie zwlekaj 🙂

OKFS – To nie tylko Konkurs. Weź udział. Przekonaj się sam 🙂

Znajdź OKFS na

Koordynator Grzegorz Długosz

grzegorz.dlugosz@nzs.org.pl