Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

Jesteś studentem i interesujesz się fotografią? Z myślą o Tobie NZS organizuje już XXVI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Spróbuj swoich sił biorąc udział w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń fotograficznych skierowanych do studentów wszystkich uczelni w kraju!

Nieważne, czy jesteś zapalonym fotografem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z robieniem zdjęć – nasz Konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Liczy się przede wszystkim kreatywność, wyobraźnia i nietypowe spojrzenie na świat.

Konkursowi towarzyszy cykl wydarzeń fotograficznych. Są to praktyczne zajęcia, wystawy, prelekcje i wykłady poświęcone fotografii prowadzone przez renomowanych fotografów. Wypatrujcie ich na uczelniach w największych ośrodkach akademickich w kraju!
A może chciałbyś pomóc w organizacji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej? 

Jest to wspaniała okazja do rozwijania własnych talentów organizatorskich, artystycznych oraz szansa na poznanie rynku mediów i nie tylko! Przed Tobą pojawi się także możliwość nawiązania kontaktów zarówno ze sponsorami i innymi partnerami biznesowymi Konkursu, jak również ze znanymi mistrzami w dziedzinie fotografii. Poza tym, działając w naszym projekcie uzyskasz również profesjonalny wpis do CV. Jednak przede wszystkim będzie to dla Ciebie świetna zabawa, działanie w zgranym zespole, wspólne imprezy, a także – kto wie – być może przyjaźnie na całe życie? Nie zwlekaj

OKFS – To nie tylko Konkurs. Weź udział. Przekonaj się sam

Znajdź OKFS na

Koordynatorka Ola Biarda

aleksandra.biarda@nzs.org.pl