Czym jest NZS?

W odróżnieniu od kół naukowych nasza Organizacja działa równocześnie na wielu polach tematycznych. Rozwijamy się biznesowo dzięki projektom takim jak Odkrycie Rynku czy Road To Excellence, niesiemy pomoc poprzez oddawanie krwi w czasie Wampiriady czy też zbiórki środków na wsparcie służby zdrowia w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SGH. Pomagamy hospicjum poprzez świąteczny Tydzień Uśmiechu jak i wspieramy losy porzuconych zwierząt poprzez działania Animal Day.

Kształcimy się kulturalnie rozmawiając z ciekawymi osobami podczas DoPowiedzeń. Nierzadko spotkacie nas również w muzeach i teatrach na wyjściach z Bardzo Kulturalnej Komisji.

Nasze inicjatywy spotkacie na SGH jak i w skali całej Polski – m.in. pod postacią Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Wybór jest szeroki. Podaj nam swoje zainteresowania, a znajdziemy Ci miejsce do działania!

Te najdłużej utrwalone w historii organizacji to Wampiriada, czyli wielka zbiórka krwi dla polskich szpitali. Następnym powodem do dumy są koordynowane przez NZS SGH projekty ogólnopolskie takie jak Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej Niewątpliwym atutem Członków Zrzeszenia jest także chęć niesienia pomocy poprzez przedsięwzięcia takie jak m.in. wyżej wymieniona Wampiriada, największa na SGH akcja charytatywna Tydzień Uśmiechu oraz Animal Day.  Wybór nie jest zatem łatwy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować swoich sił w kilku, tudzież nawet we wszystkich przedsięwzięciach!

Poza tym członkowie NZS SGH żeglują, śpiewają, uprawiają sporty zimowe, wędrują po świecie i chodzą w góry. Organizacja słynie z regularnych integracyjnych wypadów za miasto, zwanych pieszczotliwie Borsukami, niezapomnianych rejsów mazurskich, spływów kajakowych, a także z obozu zerowego Projekt ZERO!

Jeśli przez dobrą zabawę chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie wykraczające poza świat wykładów, masz głowę pełną pomysłów i masę niespożytkowanej energii – NZS SGH to z pewnością miejsce dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!