Integracje

 

Obóz Zerowy NZS SGH

 

Obóz Zerowy NZS SGH to najlepsza okazja do zintegrowania się zarówno z rówieśnikami, jak i starymi wyjadaczami Szkoły Głównej Handlowej. Tegoroczna edycja będzie dopiero czwartą z rzędu, lecz mimo stosunkowo krótkiej historii obóz jest rozpoznawalny wśród studentów i kandydatów, a miejsca rozchodzą się szybciej niż ciepłe bułeczki 🙂

 

NZS Night

 

Czy może być lepszy sposób na rozpoczęcie nowego semestru, niż huczne spotkanie w szerokim gronie znajomych (i znajomych znajomych) w jednym z warszawskich klubów? Nie podpowiadamy, pełna sala i zabawa do późnych godzin nocnych mówi sama za siebie!

 

Borsuki

 

Borsuki to flagowy wyjazd integracyjny NZSiaków. Na początku każdego semestru wyruszamy na cały weekend do jednej z podwarszawskich miejscowości, by przeżyć kilkadziesiąt godzin hucznej i aktywnej zabawy w doborowym towarzystwie, a przy okazji lepiej się poznać.

 

Dinoborsuki

 

Dinoborsuki to już niemalże tradycja. Co roku zabieramy naszych alumnów, pieszczotliwie zwanych Dinozaurami, do ośrodka za miastem o wysokim standardzie, by mimo upływu lat nie zapomnieli co oznacza dobra zabawa w gronie znajomych z szalonych czasów działalności w NZSie 🙂

 

Rejs Majowy

 

Rejs Majowy to pięć dni cudownego odprężenia na spokojnych mazurskich jeziorach, nieskalane pracą, nauką, czy przejmowaniem się codziennym życiem. Na pokładzie obowiązuje całkowite odprężenie, prowadzone są zajęcia z medytacji i trening ograniczania stresu. Poza pokładem – ognisko, szama i dobra zabawa!

 

Sylwester z NZS

 

NZSiacy nie gęsi, też swojego Sylwestra mają. Zwyczajowo nie tylko hucznie kończymy stary rok, ale także bardzo mocnym akcentem wkraczamy w nowy. Sprawdź sam, jak wygląda Sylwester w wydaniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej! Jak się bawić, to na całego 🙂

 

NZSowy Spływ Kajakowy

 

NZSowy Spływ Kajakowy początkowo miał być jednorazowym wypadem integracyjnym pod namiot. Nikt nie przypuszczał, że będzie tak wspaniale. Dlatego też teraz nikt nie wyobraża sobie udanego początku wakacji bez świętowania zdanej (lub jeszcze nie) sesji na mazurskich jeziorach!

 

Narty z NZSem

 

Zastanawiasz się jak wyluzować po sesji, spędzić trochę czasu w niepowtarzalnej atmosferze ze świetnymi ludźmi? A może po prostu uwielbiasz sporty zimowe i jesteś uzależniony od endorfin? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: NARTY Z NZS!