Zaczarowana Zbiórka

Zaczarowana Zbiórka to najnowszy projekt NZS SGH. Nasza organizacja nie lubi rutyny, więc bezustannie dba o to, aby wychodzić z nowymi inicjatywami-w tym roku, między innymi, powiększyła więc sekcję charytatywną o to przedsięwzięcie. 🙂

Naszą główną misją jest zebranie jak największej ilości kosmetyków, artykułów czystościowych, słodyczy oraz artykułów papierniczych, które potem będziemy mogli przekazać podopiecznym Domu Dziecka nr 1 im. Maryny Falskiej w Warszawie. Wiemy, że potrzeby tego typu placówek są ogromne i chcielibyśmy zrobić, co w naszej mocy, by choć w najmniejszym stopniu je zaspokoić. Przez kilka dni w listopadzie każdy będzie mógł przynieść coś na nasze stoisko na Auli Spadochronowej, a w zamian zaoferujemy coś słodkiego.

Po zakończeniu zbiórki rzeczy zostaną dostarczone podopiecznym wybranej instytucji. Ale to nie koniec! 27.11.2019 ekipa projektowa Zaczarowanej Zbiórki odwiedzi Dom Dziecka nr 1 w Warszawie i zorganizuje dzieciom imprezę andrzejkową. Będziemy tańczyć na balu przebierańców, robić wróżby andrzejkowe, rysować, bawić się- krótko mówiąc, będziemy wyczarowywać uśmiech na twarzach najmłodszych.

Pomaganie jest proste. Wystarczy tylko odrobina chęci, a efekty będą naprawdę czarujące 🙂

 

Koordynator:

 

 

Aleksandra Gawryła

aleksandra.gawryla@nzs.org.pl

604 323 111