Tydzień Uśmiechu

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt NZS SGH organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Jest jedną z największych studenckich akcji charytatywnych w murach naszej uczelni. Tegoroczną główną misją jest niesienie materialnego wsparcia potrzebującym dzieciom z Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku już po raz XVI organizowany jest kiermasz podarunków otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach. Studenci, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić za połowę ceny rynkowej między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety na paintball czy karting, vouchery do restauracji i kawiarni, książki, kursy językowe, kursy tańca, a nawet kursy na prawo jazdy kat. B. Całkowity dochód ze sprzedaży na kiermaszu zostanie przeznaczony dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci – zakupione zostaną akcesoria medyczne oraz upominki dla podopiecznych hospicjum.

Celem akcji jest niesienie pomocy i radości tym, którzy tego potrzebują.

Pomagając hospicjum pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom cieszyć się życiem w otoczeniu najbliższych.

W tym roku Kiermasz Charytatywny odbędzie się 11-15 grudnia na Auli Spadochronowej naszej Alma Mater. Zapraszamy serdecznie, będzie moc atrakcji i uśmiechu!

Koordynator:

 

Klaudia Hanusko

klaudia.hanusko@nzs.org.pl

882 027 787