Dopowiedzenia

Wszystko zaczęło się niedawno, kiedy jeden z nas zapytał: ,,Czy zastanawialiście się, ile osób może pomieścić Aula Główna?”. Pytanie wydało nam się na tyle ciekawe, że postanowiliśmy to sprawdzić sami… ale… jak sprawić, że tylu ludzi zjawi się w tym samym miejscu i w tym samym czasie? Co… albo KTO przyciągnie takie tłumy?

Wyjście jest jedno! Zaprosić kogoś, kto swoją ponadprzeciętnością wzbudzi ogromne zainteresowanie!

I tak dzięki temu jednemu pytaniu w naszych myślach zrodził się pomysł na nowy projekt. Projekt dający możliwość posłuchać ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.

Jak się pewnie domyślacie, ,,Dopowiedzenia” to inicjatywa, w ramach której, będziemy organizować spotkania ze znanymi osobami. Ludźmi, którzy korzystając ze swoich zdolności i doświadczenia, w arcyciekawy sposób przekażą wiedzę z dziedziny, w której są ekspertami.

Jednak zapewniamy Was, nie będą to suche fakty czy banalne historie, po których usłyszeniu zaśniecie na sali. Ani przez chwilę nie pomyślicie, by wyciągnąć z plecaka swoją pelerynę niewidkę i niepostrzeżenie opuścić aulę. Nie. My, rozmarzeni wizją inspirujących prelekcji i wypełnionych po brzegi sal, pragniemy, aby to, co usłyszycie, na długo zostało Wam w głowach. Głowach, które wyjdą ze spotkania pełne nowych pomysłów i z poczuciem, że czas, spędzony na auli wykładowej, nie został stracony.

 

Dlatego też, z pełnym przekonaniem, chcemy Wam rzec: Do zobaczenia! Do powiedzenia!

 

Koordynator:

 

Maciej Łopusiński

maciej.lopusinski@nzs.org.pl

507 106 687