Dołącz do nas!

NZS SGH jest organizacją otwartą na każdego, kto ma wiele ciekawych pomysłów, jest kreatywny i chce poznać nowych ludzi. Jeżeli zależy Ci na oderwaniu się od codziennych wykładów i sprawdzeniu swoich umiejętności menedżerskich – NZS to miejsce dla Ciebie!

Rekrutacja (?)

NZS SGH prowadzi rekrutację przez cały rok. Dajemy możliwość działania wszystkim, którzy chcą się zaangażować w organizację naszych projektów. Osoba zaczynająca działalność w NZSie otrzymuje status sympatyka. Członkami zostają tylko Ci najbardziej zaangażowani. Oficjalne nadanie statusu członka odbywa sie raz lub dwa razy do roku podczas Walnego Zebrania Członków i poprzedzone jest rozmową kandydata z członkiem Zarządu.

Kiedy najlepiej zacząć działać?

Jak najwcześniej! Na początku każdego semestru (w październiku i w marcu) organizujemy NZS Day, podczas którego można zapoznać się z naszymi projektami. Jest to również najlepszy moment na rozpoczęcie działalności w naszej organizacji. Tego dnia bowiem na Auli Spadochronowej pojawiają się dziesiątki NZSiaków skorych do opowiedzenia o każdym naszym projekcie. Lojalnie ostrzegamy – różnorodność jest naszą mocną stroną 🙂

W trakcie roku akademickiego:

Ominął Cię NZS Day? Nic straconego! Napisz maila do koordynatora projektu lub przyjdź do pokoju 64a, gdzie otrzymasz niezbędne informacje na temat organizacji. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego co się aktualnie dzieje w NZSie, zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a  oraz profilu na Instagramie.

Formularz zapisowy:

Zachęcamy także do kontaktu z Nami, wówczas odpowiemy na wszelkie pytania związane z działalnością w Zrzeszeniu:

Wiceprzewodnicząca ds. HR

 

Magdalena Ziemba

magdalena.ziemba@nzs.org.pl

500 323 353