Dołącz do nas!

NZS SGH jest organizacją otwartą na każdego, kto ma wiele ciekawych pomysłów, jest kreatywny i chce poznać nowych ludzi. Jeżeli zależy Ci na oderwaniu się od codziennych wykładów i sprawdzeniu swoich umiejętności menedżerskich – NZS to miejsce dla Ciebie!

Rekrutacja

NZS SGH daje możliwość działania wszystkim, którzy chcą się zaangażować w organizację naszych projektów. Aby do nas dołączyć wystarczy wypełnić krótki formularz (do którego link znajdziecie  po prawej stronie ekranu) i spotkać się z nami na krótką rozmowę. Osoba zaczynająca działalność w NZSie otrzymuje status sympatyka i opiekę mentora. Członkami zostają tylko Ci najbardziej zaangażowani. Oficjalne nadanie statusu członka odbywa się podczas Walnego Zebrania Członków i poprzedzone jest rozmową kandydata z członkiem Zarządu.

Kiedy można do nas dołączyć?

Na początku każdego semestru organizujemy NZS Day oraz NZS Info, podczas których możecie zapoznać się z naszymi projektami oraz dołączyć do nas. Na wypełnione przez Was formularze zapisowe w semestrze zimowym czekamy do końca października. Lojalnie ostrzegamy – różnorodność jest naszą mocną stroną 😉

W trakcie roku akademickiego:

 Aby dowiedzieć się więcej na temat tego co się aktualnie dzieje w NZSie, zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a oraz profilu na Instagramie, a także grupy „Projekty NZS SGH” na fb.

Formularz zapisowy:

Zachęcamy także do kontaktu z Nami, wówczas odpowiemy na wszelkie pytania związane z działalnością w Zrzeszeniu:

Wiceprzewodnicząca ds. HR

 

Magdalena Ziemba

magdalena.ziemba@nzs.org.pl

500 323 353