Członkowie

Jesteśmy dużą i silną społecznością – oficjalnym członkostwem cieszy się ponad 100 studentów SGH, a niemal równie liczną grupą są aktywni sympatycy. Podsumowując, w NZS SGH działa ponad 150 osób.

Lista członków NZS SGH 2017/18

  1. Bandera Julia
  2. Baszczak Łukasz
  3. Beśka Aleksandra
  4. Bielacka Anna
  5. Bieniek Aleksandra
  6. Bitner Bartłomiej
  7. Borkowska Ewa
  8. Boroszko Dorota
  9. Boryn Piotr
  10. Brutkowska Izabela
  11. Brzozowski Maciej
  12. Bujałkowski Patryk
  13. Chudy Monika
  14. Ciunel Małgorzata
  15. Denys Paweł
  16. Dobosz Agata
  17. Domeradzka Marta
  18. Dopart Katarzyna
  19. Drażba Julia
  20. Dróżdż Izabella
  21. Dudek Adam
  22.    Dudkiewicz Paulina
  23. Dziubińska Ewa
  24. Epifanova Aleksandra
  25. Gajda Marta
  26. Garnuszek Ewelina
  27. Glinka Julia
  28. Głowinkowski Piotr
  29. Gołuzin Dawid
  30. Groszyk Maciej
  31. Grzebała Zuzanna
  32. Hanusko Klaudia
  33. Hułas Agata
  34. Hurnik Honorata
  35. Jakubowski Jacek
  36. Jakubowski Jakub
  37. Jamiołkowski Daniel
  38. Janiszewski Maciej
  39. Jesionek Julia
  40. Kaczmarczyk Szymon
  41. Kaczmarek Hubert
  42. Kaczyński Paweł
  43. Karwowska Karolina
  44. Kasprzak Gabriela
  45. Kęsik Rafał
  46. Kleban Krzysztof
  47. Komorowski Maciej
  48. Kopciowski Marcel
  49. Korowaj Marta
  50. Kosowska Aleksandra
  51. Kościński Paweł
  52. Koziarska Natalia
  53. Kozłowska Anna
  54. Kruk Marcin
  55. Kubińska Kinga
  56. Kuzia Dominika
  57. Kwaśnicka Barbara
  58. Leoniak Matylda
  59. Lewińska Klaudia
  60. Lhomme Laura
  61.   Mach Paweł
  62. Mahlik Martyna
  63. Makowiecki Jerzy
  64. Makowiecki Maciej
  65. Mandziej Marcin
  66. Mieszkuniec Michał
  67. Nazarczuk Mateusz
  68. Nogaj Maciej
  69. Obremski Tomasz
  70. Oleksiuk Katarzyna
  71. Osmoliński Filip
  72. Paczek Marta
  73. Pagór Anna
  74. Pękala Anna
  75. Pietraszko Paweł
  76. Pięczek Bartłomiej
  77. Piilberg Richard
  78. Płaczek Magdalena
  79. Popławska Karolina
  80. Prymas Marcin
  81. Redestowicz Justyna
  82. Repeć Magdalena
  83. Romaniuk Patrycja
  84. Salik Sylwia
  85. Sikora Katarzyna
  86. Skarul Joanna
  87. Sokołowski Kamil
  88. Sosnowski Michał
  89. Soszyńska Kinga
  90. Starakiewicz Magdalena
  91. Stolarczyk Karol
  92. Strzelkowska Dominika
  93. Szewczyk Mateusz
  94. Szostek Maciej
  95. Świerczakowska Anna
  96. Tarsa Paulina
  97. Tulej Ewelina
  98. Valynets Hanna
  99. Walczak Agnieszka
  100. Walnik Michał
  101. Wielechowski Maciej
  102. Wilkowska Justyna
  103. Wilnicki Marcel
  104. Wojtalewicz Piotr
  105. Wojtkowiak Marzena
  106. Wójcik Karolina
  107. Wyrostek Katarzyna
  108. Zagórski Kacper
  109. Zaprzalski Michał
  110. Zarzycki Zbigniew
  111. Zdrodowska Izabela
  112. Zielińska Agnieszka
  113. Ziemba Magdalena
  114. Żelechowska Paulina
  115.   Żelisko Kacper

 

 

Członkowie honorowi 2017
  1. Joanna Krawczyńska
  2. Aleksandra Pietrak
  3. Monika Prudło
  4. Agnieszka Putko
  5. Arkadiusz Sempka
  6. Urszula Walczak

 

Członkowie honorowi 2016
  1. Ewa Czeremużyńska
  2. Paulina Łapińska
  3. Milena Misiewicz
  4. Michał Myszkiewicz
  5. Karina Nasternak
  6. Aleksandra Nocuń
  7. Łukasz Oskard
  8. Michał Wrąbel

 

Członkowie honorowi 2015
  1. Paweł Kalinowski
  2. Paulina Kawecka
  3. Michał Krucan
  4. Dagmara Mirowska
  5. Magdalena Sewerynik
  6. Joanna Tichanowicz

 

Członkowie honorowi 2014
  1. Monika Krzemińska
  2. Anna Sadowska
  3. Damian Szymański
  4. Agnieszka Wójcik

 

Członkowie honorowi 2013
  1. Justyna Budziak
  2. Karolina Kruzel
  3. Magda Zawiślak
  4.  Marcin Lipecki
  5. Grzegorz Michalski
  6. Artur Misztal
  7. Grzegorz Obszański
  8. Karol Wierzbicki
  9. Jakub Ziółkowski

 

Członkowie honorowi 2012
  1. Barbara Bachalska
  2. Małgorzata Hulewicz
  3. Iza Krutkowska
  4. Jacek Pyrżak
  5. Agnieszka Wąsowska
  6. Kamil Wójcik
  7. Adam Zagała

 

Członkowie honorowi 2011
  1. Marta Wasąg
  2. Kasia Szołucha
  3. Joanna Góźdź
  4. Andrzej Sobolczyk
  5. Michał Niesłuchowski
  6. Michał Banach
  7. Bartłomiej Zych

 

Członkowie honorowi 2010:
  1. Anna Dobromilska
  2. Michał Piątek
  3. Anna Żurawska
  4. Przemysław Nowak

 

Członkowie honorowi 2009:
  1. Dobromilski Błażej
  2. Kędracka Weronika
  3. Kotewicz Tomasz
  4. Makarewicz Joanna
  5. Orłowska Aniela
  6. Perenc Marta
  7. Przekop Marcin
  8. Staśkiewicz Anna
  9. Swoboda Maciej

 

Członkowie Honorowi 2008:
  1. Babicz Agnieszka
  2. Fiedoruk Piotr
  3. Gajowniczek Piotr
  4. Górniak Wojciech
  5. Myrda Paweł
  6. Serwicka Ewa

 

Członkowie honorowi 2005:
  1. Bil Paweł
  2. Kaziów Agnieszka
  3. Kędzia Bartosz
  4. Kłosowski Tomasz
  5. Majka Jarosław
  6. Mordak Renata
  7. Nowicki Maciej
  8. Szeroczyńska Monika
  9. Wołodźko Michał

 

Członkowie honorowi 2003:
  1. Trusz Marcin
  2. Wiszniewski Michał

 

Członkowie honorowi 1999-2002:
  1. Banach Artur
  2. Bieliński Jacek
  3. Dezor Małgorzata
  4. Drzyzga Krzysztof
  5. Fałczyk Marcin
  6. Gniwek Tomasz
  7. Horgan Barbara
  8. Jabłoński Hubert
  9. Jakoniuk Wojciech
  10. Jaworski Adam
  11. Kopa Marcin
  12. Kowalczyk Marcin
  13. Lewandowski Łukasz
  14. Musiał Tomasz
  15. Nowak Paweł
  16. Pawłowski Łukasz
  17. Pilarska Natalia
  18. Więckowski Marcin
  19. Wolszlegier Michał
  20. Wyszyński Bernard
  21. Zalewska Urszula