XVI edycja Tygodnia Uśmiechu

XVI edycja Tygodnia Uśmiechu za nami! W dniach 11-15 grudnia można było nas spotkać na Auli Spadochronowej, gdzie zorganizowaliśmy charytatywny kiermasz świąteczny.

W tegorocznej edycji wsparło nas aż 83 partnerów barterowych, którzy przekazali nam niezwykle cenne rzeczy takie jak: kurs na prawo jazdy (Ośrodek Szkolenia Kierowców „CzaLek”), vouchery na symulator Boeinga 737 (Airpoint), bilety do teatrów (Teatr Dramatyczny, Teatr Powszechny, Teatr Ateneum, Teatr Ochoty), bilety do kina (Kino Luna, Kino Świt), vouchery na masaże (Masażowy świat), vouchery na kawę (Cafe Iluzja, Cafe Gorączka, Jajko), vouchery na jedzenie, vouchery na zabiegi kosmetyczne, a także książki, płyty, kubki, słodkości i wiele innych rzeczy. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą akcję.

Podczas kiermaszu miała miejsce również „Zakręcona akcja” – zbiórka plastikowych nakrętek. Za przyniesienie ich do nas mogliście dostać coś słodkiego. Odbyły się również dwa wieczorne eventy. W środę zorganizowaliśmy wieczór planszówek, a w czwartek wraz z DKF Overground projekcję „Małego Księcia”.

W tym roku cały dochód przekazany zostanie Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nas podczas kiermaszu. Ale to nie jest jeszcze koniec naszej akcji! W styczniu ruszamy z aukcjami na allegro. Więcej informacji już wkrótce.

Czyńmy dobro – ono do nas powróci!