Członkowie

Jesteśmy dużą i silną społecznością – oficjalnym członkostwem cieszy się ponad 100 studentów SGH, a niemal równie liczną grupą są aktywni sympatycy. Podsumowując, w NZS SGH działa ponad 150 osób.

 

Lista członków NZS SGH 2017/18

 

1.    Bandera Julia

2.    Baszczak Łukasz

3.    Beśka Aleksandra

4.    Bielacka Anna

5.    Bieniek Aleksandra

6.    Bitner Bartłomiej

7.    Borkowska Ewa

8.    Boroszko Dorota

9.    Boryn Piotr

10.    Brutkowska Izabela

11.    Brzozowski Maciej

12.    Bujałkowski Patryk

13.    Chudy Monika

14.    Ciunel Małgorzata

15.    Denys Paweł

16.    Dobosz Agata

17.    Domeradzka Marta

18.    Dopart Katarzyna

19.    Drażba Julia

20.    Dróżdż Izabella

21.    Dudek Adam

22.    Dudkiewicz Paulina

23.    Dziubińska Ewa

24.    Epifanova Aleksandra

25.    Gajda Marta

26.    Garnuszek Ewelina

27.    Glinka Julia

28.    Głowinkowski Piotr

29.    Gołuzin Dawid

30.    Groszyk Maciej

31.    Grzebała Zuzanna

32.    Hanusko Klaudia

33.    Hułas Agata

34.    Hurnik Honorata

35.    Jakubowski Jacek

36.    Jakubowski Jakub

37.    Jamiołkowski Daniel

38.    Janiszewski Maciej

39.    Jesionek Julia

40.    Kaczmarczyk Szymon

41.    Kaczmarek Hubert

42.    Kaczyński Paweł

43.    Karwowska Karolina

44.    Kasprzak Gabriela

45.    Kęsik Rafał

46.    Kleban Krzysztof

47.    Komorowski Maciej

48.    Kopciowski Marcel

49.    Korowaj Marta

50.    Kosowska Aleksandra

51.    Kościński Paweł

52.    Koziarska Natalia

53.    Kozłowska Anna

54.    Kruk Marcin

55.    Kubińska Kinga

56.    Kuzia Dominika

57.    Kwaśnicka Barbara

58.    Leoniak Matylda

59.    Lewińska Klaudia

60.    Lhomme Laura

61.    Mach Paweł

62.    Mahlik Martyna

63.    Makowiecki Jerzy

64.    Makowiecki Maciej

65.    Mandziej Marcin

66.    Mieszkuniec Michał

67.    Nazarczuk Mateusz

68.    Nogaj Maciej

69.    Obremski Tomasz

70.    Oleksiuk Katarzyna

71.    Osmoliński Filip

72.    Paczek Marta

73.    Pagór Anna

74.    Pękala Anna

75.    Pietraszko Paweł

76.    Pięczek Bartłomiej

77.    Piilberg Richard

78.    Płaczek Magdalena

79.    Popławska Karolina

80.    Prymas Marcin

81.    Redestowicz Justyna

82.    Repeć Magdalena

83.    Romaniuk Patrycja

84.    Salik Sylwia

85.    Sikora Katarzyna

86.    Skarul Joanna

87.    Sokołowski Kamil

88.    Sosnowski Michał

89.    Soszyńska Kinga

90.    Starakiewicz Magdalena

91.    Stolarczyk Karol

92.    Strzelkowska Dominika

93.    Szewczyk Mateusz

94.    Szostek Maciej

95.    Świerczakowska Anna

96.    Tarsa Paulina

97.    Tulej Ewelina

98.    Valynets Hanna

99.    Walczak Agnieszka

100.    Walnik Michał

101.    Wielechowski Maciej

102.    Wilkowska Justyna

103.    Wilnicki Marcel

104.    Wojtalewicz Piotr

105.    Wojtkowiak Marzena

106.    Wójcik Karolina

107.    Wyrostek Katarzyna

108.    Zagórski Kacper

109.    Zaprzalski Michał

110.    Zarzycki Zbigniew

111.    Zdrodowska Izabela

112.    Zielińska Agnieszka

113.    Ziemba Magdalena

114.    Żelechowska Paulina    

115.    Żelisko Kacper

 

Członkowie honorowi 2017

1.    Joanna Krawczyńska

2.    Aleksandra Pietrak

3.    Monika Prudło

4.    Agnieszka Putko

5.    Arkadiusz Sempka

6.    Urszula Walczak

 

Członkowie honorowi 2016

1.    Ewa Czeremużyńska

2.    Paulina Łapińska

3.    Milena Misiewicz

4.    Michał Myszkiewicz

5.    Karina Nasternak

6.    Aleksandra Nocuń

7.    Łukasz Oskard

8.    Michał Wrąbel

 

Członkowie honorowi 2015

1.    Paweł Kalinowski

2.    Paulina Kawecka

3.    Michał Krucan

4.    Dagmara Mirowska

5.    Magdalena Sewerynik

6.    Joanna Tichanowicz

 

Członkowie honorowi 2014

1.    Monika Krzemińska

2.    Anna Sadowska

3.    Damian Szymański

4.    Agnieszka Wójcik

 

Członkowie honorowi 2013

1.    Justyna Budziak

2.    Karolina Kruzel

3.    Magda Zawiślak

4.    Marcin Lipecki

5.    Grzegorz Michalski

6.    Artur Misztal

7.    Grzegorz Obszański

8.    Karol Wierzbicki

9.    Jakub Ziółkowski

 

Członkowie honorowi 2012

1.    Barbara Bachalska

2.    Małgorzata Hulewicz

3.    Iza Krutkowska

4.    Jacek Pyrżak

5.    Agnieszka Wąsowska

6.    Kamil Wójcik

7.    Adam Zagała

 

Członkowie honorowi 2011

1.    Marta Wasąg

2.    Kasia Szołucha

3.    Joanna Góźdź

4.    Andrzej Sobolczyk

5.    Michał Niesłuchowski

6.    Michał Banach

7.   Bartłomiej Zych

 

Członkowie honorowi 2010:

1.    Anna Dobromilska

2.    Michał Piątek

3.    Anna Żurawska

4.    Przemysław Nowak

 

Członkowie honorowi 2009:

1.    Dobromilski Błażej

2.    Kędracka Weronika

3.    Kotewicz Tomasz

4.    Makarewicz Joanna

5.    Orłowska Aniela

6.    Perenc Marta

7.    Przekop Marcin

8.    Staśkiewicz Anna

9.    Swoboda Maciej

 

Członkowie Honorowi 2008:

1.    Babicz Agnieszka

2.    Fiedoruk Piotr

3.    Gajowniczek Piotr

4.    Górniak Wojciech

5.    Myrda Paweł

6.    Serwicka Ewa

 

Członkowie honorowi 2005:

1.    Bil Paweł

2.    Kaziów Agnieszka

3.    Kędzia Bartosz

4.    Kłosowski Tomasz

5.    Majka Jarosław

6.    Mordak Renata

7.    Nowicki Maciej

8.    Szeroczyńska Monika

9.    Wołodźko Michał

 

Członkowie honorowi 2003:

1.    Trusz Marcin

2.    Wiszniewski Michał

 

Członkowie honorowi 1999-2002:

1.    Banach Artur

2.    Bieliński Jacek

3.    Dezor Małgorzata

4.    Drzyzga Krzysztof

5.    Fałczyk Marcin

6.    Gniwek Tomasz

7.    Horgan Barbara

8.    Jabłoński Hubert

9.    Jakoniuk Wojciech

10.    Jaworski Adam

11.    Kopa Marcin

12.    Kowalczyk Marcin

13.    Lewandowski Łukasz

14.    Musiał Tomasz

15.    Nowak Paweł

16.    Pawłowski Łukasz

17.    Pilarska Natalia

18.    Więckowski Marcin

19.    Wolszlegier Michał

20.    Wyszyński Bernard

21.    Zalewska Urszula